FKM Okulları

Hakkımızda

Eğitim çok boyutlu bir süreç; bilgiden besleniyor, uyumlu ve mesleğini çok seven öğretmenlerle güçleniyor. Aslında her şey geleceği sevmekle başlıyor. FKM markasıyla yola çıktığımız ilk günden bugüne pek çok başarıya ortak olduk, ezberleri bozduk. Son yılların üniversite sonuçlarında Bursa’nın en iyi neticelerini yakaladık. Bilgiye yatırım yapan, sürekli gelişen, büyüyen güçlü bir ekibiz. FKM Okulları, bizi eğitimde farklı kılan değerler temeli üzerinde oluştu. Öğrenci ve bilgi merkezli, öğrenmeyi yaşam şekli haline getiren eğitim sistemimizle şimdi yeni bir başlangıç yapıyoruz.

FKM Okulları’nı Türk milli eğitim dünyasına armağan ediyoruz.
Başarının yükselişi başladı!

 

Başarılarımızın Sırrı Çok Çalışmak!

Tam öğrenmek FKM Okulları öğrencilerinin fark oluşturan özelliğidir. Kararlılıkla, sürekli hedeflerimiz doğrultusunda çalışırız. Hayalimiz güzel bir gele

FKM Okulları

Eğitim Öğretim

Anaokulundan liseye, her bölümü planlanmış eğitim sistemiyle FKM Okulları’nda her hedef öğrenciye özeldir. Ölçümleme ve geri beslemelerle, başarı da öğrenciye özeldir.

FKM Okulları

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Güçlü bir eğitim vizyonuna sahibiz. Akademik başarılarımız hakkında gerçekleştireceğiniz her araştırma, sizi farklı bir başarımızla tanıştıracak. Mesleğine aşık uyumlu bir ekibiz. Branşlarında son derece başarılı öğretmenlerden oluşan nitelikli bir eğitim ailesiyiz. Öğrencilerimizin öğrenme ve başarma süreçlerinin her aşamasında yanlarındayız. Yalnızca akademik programlarımızla değil, öğrencilerimizi sosyalleştiren spor, sanat gibi programlarımızla da güçlüyüz.

Öğrencilerimize, kusursuz bir eğitim için tüm imkanlarıyla mükemmel bir kampüs ortamı sunuyoruz. Öğrencilerimizin hayal ve hedefleri, bizim de hayal ve hedefimizdir. FKM Okulları öğrencileri akademik programları ve sosyal imkanları sayesinde ek bir kursa veya özel derse ihtiyaç duymadan eğitim alabilmektedir. Bizim için birkaç öğrencimizin değil, tüm öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmesi önemlidir.