FKM Eğitim Kurumları Şubesi Olun

FKM Eğitim Kurumları olarak Farklı, Kaliteli ve Modern eğitim anlayışımızla uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde sürdürdüğümüz ve binlerce öğrenciyi ülkemizin en iyi okullarına yerleştirdiğimiz eğitim sistemimizi şimdi tüm Türkiye’ye açıyoruz. Köklü ve üst seviyede standardı her zaman ilke edinen eğitim sistemimize katılın.

FKM Eğitim Kurumları olarak; sürekli iyileşme prensibini temel alan dinamik bir kurum kültürünü benimsiyoruz. Öğrencilerimizi geleceğe kazandırmak için çalışıyor; hayalleri ve azmi olan gençlere kaliteli eğitim sunarak onlara fırsatlar yaratıyoruz.

Eğitimde kalite güvencesini sağlamak, sosyal ve teknolojik inovasyonu üretmek için çalıyoruz. Bu esaslara dayanan organizasyonel yapımız ile öğrencilerin farklı nitelik ve gelişim seviyesine uygun dijital eğitim modelimizi sürdürüyoruz. Sistemimiz ile entegre FKM Yayınları ve paydaşımız olan dokuz farklı yayın ağımız ile öğrencilere nitelikli, güncel ve yeterli ders içeriklerini sunuyoruz.

Şube geliştirme ve Arge birimlerimizin koordinasyonunda gerçekleştirilen bu faaliyetlerin yanında teknik ve donanımsal ihtiyaçlar için de çözüm ürünleri üretiyoruz. Matbaa, kırtasiye, kağıt ve endüstriyel ürünlerin teminini sağlamaktayız.

FKM Eğitim Kurumları olarak yeni paydaşlarımızın katılımını önemsiyoruz. Başta eğitim binası, iç standartları, toplam hacmi, kurs binasının kent ve bölge yerleşimleri konusunda kriterleri sağlayan paydaşlarımızla ailemizi büyütmekten mutluluk duyarız.

Franchise Başvuru Formu

    BAŞVURU SÜREÇLERİ

     

    FKM Eğitim Kurumları çatısı altında FKM Okul ve FKM Kurs için franchise başvurularını dört aşamada gerçekleşmektedir. Bu aşamalar; Başvuru süreci, Değerlendirme Süreci, Sözleşme Aşaması ve Sözleşme Sonrası süreçten meydana gelmektedir. Başvuru sürecinin her aşaması yatırımcılar ile şeffaf bir şekilde gerçekleştirilir.